Objaśnienia

Moją religię Cherem kieruję przede wszystkim do mężczyzn i kobiet mądrych, ateistów i środowisk LGTB. Jezus ujmował się bardzo za nierządnicami. Faryzeusze potępiali go za to bardzo mocno, dzisiejsi Faryzeusze są jeszcze gorsi od tych 2000 lat temu. Księża katoliccy środowiska o odmiennej orientacji seksualnej potrafią nazywać tęczową zarazą. Dla tego też Najpotężniejsza Pani, matka Jezusa ujęła się za tym środowiskiem LGTB dając im szansę na zbawienie i nakazała mi rozprowadzić Jej wizerunek „Czarnej Madonny” w aureoli tęczowej, aby to środowisko LGTB do niej się modliło, ale modliło słowami innymi:

„Najpotężniejsza Pani któraś jest w Niebie Bogiem,

Przyjdź królestwo Twoje,

Bądź wola Twoja jako w Niebie tak jak i na ziemi.

Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj

I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom

I nie wódź nas Najpotężniejsza Pani na pokuszenie

Ale zbaw nas od złego. Amen”.

Ateiści i tak nigdy nie uwierzą w Boga, ale jeżeli któryś mężczyzna miałby, albo któraś kobieta maiłaby mały cień wątpliwości, to niech sobie po cichu przed snem odmówią, krótką modlitwę, nawet może być w pozycji leżącej. Oto jej treść:

„ Królowo Esther Bóg w Niebie jesteś Bogiem Najwyższym,

Przyjdź królestwo Twoje,

Bądź wola Twoja jako w Niebie tak jak i na ziemi.

Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj

i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom,

i nie wódź nas Królowo Esther Bóg na pokuszenie

ale zbaw nas od złego.

W imię Twoje Esther Bóg

Pani naszej,

i Ducha Świętego. Amen”.

W tym wymiarze czasoprzestrzennym w której obecnie się znajdujemy Bogiem naszym jedynym jest kobieta; Najpotężniejsza Pani, a po jej lewej stronie Mrocznej Mocy Nocy zasiada Jan Paweł II, a po prawej stronie Jasnej Mocy Dnia zasiada Jej syn Jezus Prorok z Nazareth. Kto zostanie nowym Bogiem na końcu świata naszego, tego nie wiem. Może to być Jezus, Mahomet, Budda, Kohelet, Kryszna, Dawid, Salomon, Ja, Najpotężniejsza ponownie, Esther albo Ty jeżeli ci się to uda. Tylko, że Bóg(Bogini) może być tylko jeden. I On zabiera dusze wymierne do czasów sprzed 5000 tysięcy lat p.n.e. i tam zaczyna się Ewa i Adam, i biblijny Raj, którego utraciliśmy na dobre.

Ja nie będę się zajmował organizacją mojej religii Cherem ponieważ mam już swojego pierwszego Apostoła. On mi to wszystko zorganizuje. Na imię ma Paweł, uczeń Santaji z Nysy. Ma 23 lata, jest bardzo mądry i honorowy, pracuje ciężko w Niemczech, słucha na okrągło pięknych piosenek Enya Brennan z filmu Gladiator. Oczywiście schizofrenik, ale nie zażywający lekarstw i to bardzo dobrze, ponieważ z tej choroby spokojnie można się uleczyć co opiszę w przyszłości w książce „Schizofrenia dla laików”.